Seznam produktů značky Eflare

Po více než 20 let je společnost Eflare světovým lídrem ve výrobě bezpečnostních LED světel pro POHOTOVOSTNÍ SLUŽBY, ŽELEZNICE, SLUŽBY, HORNICTVÍ, LETECTVÍ, ARMÁDU, TRANSPORT, LOGISTIKU A PRŮMYSLOVÉ použití.

Od konce 90. let se společnost Eflare zavázala dodávat bezpečné, spolehlivé, odolné a cenově výhodné výstražné zábleskové svítilny, což vedlo k celosvětovému prodeji více než 500 000 ks svítilen ve více než 20 zemích.

S certifikáty pro provoz v nebezpečném prostředí a díky pestré škále modelů a funkcí se společnost Eflare pyšní tím, že rychle, snadno a efektivně zvyšuje bezpečnost na každém pracovišti. Ať už se jedná o odlišné barevné provedení záblesků svítilen, rychlost záblesku, různou velikostí či světlem aktivované svítilny, může Eflare poskytnout Vaší společnosti bezkonkurenční řešení.

Jako průkopník v oblasti LED technologií a čoček chápe společnost Eflare jedinečné požadavky svých uživatelů. Spolupracuje s týmy po celém světě na návrhu a vývoji bezpečnostních svítilen, které splní náročné požadavky všech zákazníků.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte