EuroFire, spol. s r.o. byla založena počátkem roku 2001 jako výrobně-obchodní firma se zaměřením na oblast ochrany zdraví a života jednotlivce.

Základní filozofie společnosti se zakládá na komplexním poskytování kvalitních, ale cenově dostupných prostředků osobní ochrany. Chceme poskytnout maximální ochranu v kritických situacích ohrožujících život a zdraví. Důležitým prvkem pro zabezpečení vysoké kvality poskytovaných služeb je i odborná připravenost pracovníků připravených poskytnout odborné poradenství, což se odráží i ve výsledcích naší firmy. V současné době patří EuroFire mezi vedoucí firmy v oblasti řešení a realizace osobní bezpečnosti na Českém trhu s expanzí do zahraničí.

V rámci rozšiřování komplexních služeb získala naše firma v roce 2003 zastoupení renomované německé firmy MSA AUER, která je významným světovým leaderem v oblasti výroby speciálních prostředků ochrany dýchacích cest, těla, zraku sluchu a hlavy. Tyto ochranné prostředky jsou určeny především pro potřeby hasičských záchranných sborů, vojenských záchranných útvarů, policie armády a široké oblasti průmyslu. Společnost MSA je též významným výrobcem na poli detekční a stacionární techniky.

Mezi naše přední zákazníky patří například Ministerstvo vnitra ČR, Armáda ČR, HZS a SDH měst a obcí, HZÚ podniků tak jako i nesčetné množství průmyslových podniků a drobných firem.

Liška Josef
jednatel společnosti