Seznam produktů značky Holík International

Holík International je česká společnost zabývající se výrobou rukavic, ve které se pojí tradiční rukavičkářské řemeslo s nejnovějšími technologiemi v tomto oboru.

Vznik společnosti se datuje do roku 1993. V počátcích se věnovali produkci výhradně pracovních rukavic. Postupem času se zaměřili na výrobu hasičských zásahových rukavic a speciálních rukavic pro armádu, policii a záchranáře. V roce 2011 kapitálově a manažersky vstoupili do výrobní společnosti, která se více jak dvacet let koncentruje na výrobu speciální obuvi a doplnili tak kolekci zásahových rukavic pro hasiče o zásahovou obuv. Společnost patří mezi nejvýznamnější producenty hasičských zásahových rukavic. Každoročně se účastní několika domácích a zahraničních veletrhů, kde úspěšně prezentují produkty, které vyváží do více než třiceti zemí světa.

Rukavice vyrábí jak ve vlastních dílnách, tak využívají služeb kooperantů. Všechny pracovní procesy jsou kompletně prováděny na základě udělených certifikátů jakosti ČSN EN ISO 9001:2016 a AQAP 2110, doplněného o specifické požadavky NATO. Jsou si také vědomi dopadu jejich činnosti na životní prostředí, což dokazuje získaný certifikát environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2016.

Existuje 10 produktů.

Zobrazení 1-10 z 10 položek

Rescue rukavice Miwa

Rescue rukavice chrání ruce hasičů - záchranářů při zásazích technického charakteru i v těch nejnáročnějších situacích.